ULUSAL ELEKTRONİK TEBLİGAT SİSTEMİ

ile

ULUSAL ELEKTRONİK TEBLİGAT SİSTEMİ

ENTEGRASYON ÜCRET TARİFESİ


2021 YILI

HİZMET ADIYILLIK ÜCRET
API Key Başına UETS Entegrasyon Ücreti100,00 TL
  1. Ücretli entegrasyon hizmeti Özel Hukuk Tüzel Kişilik Hesapları için sunulmaktadır. Gerçek Kişi Hesapları için entegrasyon hizmeti verilmemektedir.
  2. UETS’de elektronik tebligatlar, UETS Web Arayüzü ve UETS Mobil Uygulamasından ücretsiz olarak görüntülenebilmektedir. Tüm hesap sahipleri bu hizmeti kullanabilmekte olup, tebligatların görüntülenebilmesi için entegrasyon hizmeti alma zorunluluğu bulunmamaktadır.
  3. Kamu Tüzel Kişilikleri için entegrasyon hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.
  4. Hesap başına yapılan entegrasyon bedeli, entegrasyon sözleşmesinin yapıldığı tarihten itibaren 1 (bir) yıl süreyle geçerli olacaktır. Yenileme ücreti ödenmeyen hesaplara entegrasyon hizmet süresi bitmeden önce bildirim yapılacak ve süre bitince yenileme yapılmaz ise süre bitiminden bir hafta sonra entegrasyon desteği kesilecektir.
  5. Ücretlendirme API Key başına yapılmaktadır. Bir hesaba birden fazla tanımlanan her API Key için ayrıca ücret alınır.
  6. Ücretlendirme 1 (bir) yıl süreyle geçerli olup, bu sürenin bitiminden önce entegrasyon hizmetini sonlandırmak veya iptal etmek isteyen hesap sahiplerine ücret iadesi yapılmaz.
  7. Başvuru sahibi, entegrasyon hizmeti için belirlenen ücreti peşinen ödeyecektir. Ödeme yapıldığı, PTT tarafından teyit edildikten sonra entegrasyon hizmeti alınabilecektir.
  8. PTT, ücret tarifesini güncelleme hakkını saklı tutar ve güncel UETS Entegrasyon Ücret Tarifesi’ni resmi internet sitesinde yayınlar.

Yazar hakkında

administrator